Życzenoa Wójta GminyTegoroczne Święta Bożego Narodzenia zmuszają do głębokiej refleksji nad wartością i kruchością ludzkiego życia, nad tym, co zawsze było, a co teraz zostało ograniczone, wręcz odebrane. Przez pryzmat tych nowych doświadczeń zaczynamy tęsknić i doceniać to, czego na co dzień nawet nie zauważaliśmy. Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to czas dający nam nadzieję, niosący ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. Niech ten świąteczny okres przyniesie nadzieję do szybkiego powrotu do życia bez obaw, lęku i strachu. Niech sprawi, że nasze życie nabierze większego i głębszego sensu. Niech wzbudzi w nas jeszcze większą życzliwość i zrozumienie potrzeb drugiego człowieka.

Życzę wszystkim Mieszkńcom naszej Gminy mnóstwa, wiary, nadziei i wytrwałości w tym trudnym dla całego świata czasie. Niech cud Bożego Narodzenia będzie dla nas znakiem zwycięstwa nad obawami i przeciwnościami, a nasza wiara w lepsze jutro nigdy nas nie opuszcza.
Życzę także, aby nadchodzący Nowy Rok 2021 wypełniony był spełnionymi marzeniami oraz sukcesami we wszystkich przedsięwzięciach.
Wszystkiego dobrego oraz zdrowych, pogodnych i Błogosławionych Świat Bożego Narodzenia.
                                                                              Życzy

Wójt Gminy Baranowo
Henryk Toryfter